"Někdejší růže je tu už jen co jméno, jen pouhá jména držíme ve své moci."

Tak různě...

Hledá se...

2. září 2011 v 21:32 | Akka
Hledá se dobrá duše, která miluje psaní a ráda by se připojila k mému bláznivému nápadu - chtěla bych zkusit napsat povídku z pohledu dvou hrdinů/hrdinek, přičemž každou z těchto postav by napsal někdo jiný. Konkrétní nápad zatím nemám, ale usilovně nad tím přemýšlím. Navíc doufám, že kdyby se někomu chtělo, přispěje i se svou troškou do mlýna při vymýšlení námětu, protože chápu, že každý má trochu jiné nápady. Což je právě důvod, proč bych to chtěla zkusit - zajímá mě, jakým stylem pracují ostatní Usmívající se

Novinky...

22. září 2010 v 16:12 | Akka
Ahoj!

Oznámení

15. května 2010 v 18:32 | Akka
Je mi to moc líto, ale dneska jsem poslem špatných zpráv - aspoň pro těch pár lidí, co sem chodí a čtou ty moje bláboly.

Téma týdne: Víra

24. dubna 2010 v 11:28 | Akka

Víra

Jsou to jen čtyři písmena. A ještě k tomu zdánlivě náhodně uspořádaná. To je vlastně každé slovo, když je napsané; pár čáreček zvláštně seřazených a tvarovaných tak, že člověku dávají smysl. A navíc je lze různě kombinovat.

Téma týdne: Zdraví

7. dubna 2010 v 18:40 | Akka

Zdraví

Ano, ovšem, velice důležitá věc. Vlastně ze všeho nejdůležitější. Jak bychom si v životě mohli užívat lásky, štěstí, dobrých známek a podobných věcí, které nám druzí přejí, kdykoliv je zapotřebí k něčemu přát, kdybychom nebyli zdraví?

Téma týdne: Vánoce

29. března 2010 v 17:53 | Akka

Vánoce

Jejda, tohle téma přišlo právě včas.

Téma týdne: Škola

22. března 2010 v 19:18 | Akka

Škola

… je přesně to, co mi momentálně brání ve všem ostatním.

Ahoj!

20. února 2010 v 16:26 | Akka
Zdravím
Jak tak o tom přemýšlím, nejsem si jistá, jestli tohle vůbec někdo bude číst... ale co, zkusit to můžu Každopádně jsem tu nová a bude mi asi chvíli trvat, než všechno vyzkoumám, takže kdo by sem náhodou zabloudil - mějte trpělivost
 
 

Reklama
"Však věčně bude srdce jímat znova
žal Juliin a bolest Romeova."